شفاف سازی، مدیریت یکپارچه و پیگیری امور مجامع در حوزه شرکت‌های زیر مجموعه

12 مرداد 1401

رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران با اشاره به اهمیت حفظ کیفیت خدمات و ارتقا آنها گفت: شفاف سازی، مدیریت یکپارچه و پیگیری امور مجامع در حوزه شرکت‌های زیر مجموعه از جمله برنامه‌های اساسی مصوب شده است که شرکت‌ها باید با دقت کامل رعایت کنند.
مهندس سید حسین صفوی، ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در جلسه  مجمع در حال برگزاری در مشهد مقدس ، اظهار داشت:  خدماتی که توسط شرکت های تابعه هیات امنا ارائه می‌شود بسیار متنوع بوده، لذا ارتقا کیفیت این خدمات در کنار شفافیت فعالیت این شرکتها برای هیات امنا حائز اهمیت است .
 وی افزود: بنابراین یکی از برنامه‌های اساسی که در هیات امنای صرفه جویی ارزی در همان روزهای اول مصوب شد مربوط به شفاف سازی، مدیریت یکپارچه و پیگیری امور مجامع در حوزه شرکت‌های زیر مجموعه این نهاد بود لذا اصول حاکمیتی برای شرکت‌ها ایجاد و  به نتایج خوبی دست یافتیم اما همچنان لازم است تا در این راستا پیگیری‌های بیشتری انجام گیرد تا به نقطه مطلوبی که مد نظر است، دست یابیم.
رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران خاطرنشان کرد: در اولین جلسه برگزار شده آیین نامه‌ای در هیات امنای صرفه جویی ارزی مصوب و به تمامی شرکت‌ها ابلاغ شد لذا انتظار می‌رود تا شرکت‌ها بر اساس آیین نامه اقدام و چارچوب آن را مو به مو  و با دقت کامل رعایت کنند.
مهندس صفوی با بیان اینکه حفظ کیفیت خدمات بسیار مهم است، تاکید کرد: اقدامی که شرکت‌ها در تمامی حوزه‌ها باید در نظر گیرند حفظ کیفیت خدمات و ارتقاء آنها بوده که بسیار مهم محسوب می شود و جزو  برنامه‌هایی است که حتماً شرکت‌ها باید برنامه استراتژیک عملیاتی داشته باشند تا خدمات را در بالاترین سطح کیفیت حفظ و ارتقا دهند.
گفتنی است، جلسه مجامع شرکت‌های تابعه هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران در حوزه‌های مختلف همچون اورژانس هوایی، تولید تجهیزات پزشکی یکبار مصرف، ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی درمانی به بیماران در بیمارستان محب کوثر، طراحی، تولید، تهیه و توزیع فرآورده های تشخیص طبی، تحقیقاتی، زیست فناوری، فرآورده های سلولی، بافت و تجهیزات آزمایشگاهی، تولید و بهره‌بردای از انواع کیت های تشخیصی طبی و ... در شهر مقدس مشهد برگزار شد.

نظرات :
Go to top